Matematyka LEGO® MoreToMath™

Co tydzień spotkania z Maksem i Mają, którzy wprowadzają dzieci w świat matematyki. Trenujemy liczenie na konkretach, myślenie algebraiczne, mierzenie, geometrię i wyobraźnię przestrzenną. Dzięki LEGO More to Math dzieci szybko odkrywają, że matematyka jest prosta, konkretna, logiczna i ... zabawna.

Wiek 5-6 lat
Czas zajęć 45 min
Poziom trudności
Koszt zajęć 120 PLN/mc
Zapisy na rok 2023/2024

LEGO® MoreToMath™ - świat matematyki

Poznaj naszą ofertę

Matematyka na klockach

Zajęcia dedykowane są dla dzieci edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Każde zajęcia to spotkanie z bohaterami przygód matematycznych: Maksem i Mają.

Jako nauczyciele wiemy, że bardzo ważną rolę w nauczaniu matematyki odgrywa jak najczęstsza praca na konkretach tak aby dzieci “widziały i dotykały” matematykę.

Takie podejście do ucznia gwarantuje, że w kolejnych latach nauki, gdy potrzebne będą operacje na symbolach oraz abstrakcja matematyczna, dzieci będą miały ugruntowane podstawy i z przyjemnością podejdą do problemów matematycznych.

Dzięki zastosowaniu znanych i lubianych klocków LEGO możemy przeprowadzić wiele zadań matematycznych, zadań z treścią, pomiarów itd pozostając w konwencji zabawy.

 

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko już dziś!

Sprawdź dostępną ofertę zajęć w naszej Pracowni

Zapisy na rok 2023/2024

Uczymy

kluczowych umiejętności matematycznych, podstaw mechaniki i programowania

Programujemy

własnoręcznie zbudowane roboty, aby wykonały to co chcemy

Współpracujemy

bo wiemy, że największe osiągnięcia dokonuje się w zespole

Bawimy się

Naukę łączymy z zabawą, przez co wiedza jest ciekawsza i łatwiej przyswajalna